Соціальна та екологічна відповідальність

Компанія RicaMare представлена ​​на ринку вже понад 15 років і усвідомлене розуміння соціальної та екологічної відповідальності вже впровадилося у ДНК нашого бренду. Ми намагаємось докладати значних зусиль зі скорочення впливу виробництва на навколишнє середовище та беремо активну участь у соціальному житті нашого міста.

Якісні довговічні речі – відмова від fast fashion

Свідомість нашого бренду у прийнятті рішення на користь екологічності та соціальної відповідальності починається насамперед із схвалення концепту безвідходної економіки, що передбачає збереження енергії на етапі дизайну самого продукту та всіх супроводжуючих процесів.

Наша ціль - створення продуктивного середовища, для продовження життєвого циклу нашої продукції шляхом виробництва якісних та довговічних речей. Це допомагає збільшити термін служби одягу, зменшуючи вплив на довкілля. Ми тестуємо зразки, контролюємо якість продукції. Тому купуючи річ, ви інвестуєте у свій гардероб на майбутні сезони.

Відповідальність RicaMare

 

Відповідальність RicaMare

Короткий вуглецевий слід

RicaMare - локальний бренд і це величезний плюс у бік захисту довкілля та екологічності загалом, оскільки зниження рівня вуглецевого сліду досягається за рахунок мінімізації логістичних послуг (доставки продукту кінцевому споживачеві). Тому вибираючи локальний бренд, ви підтримуєте не тільки економіку регіону, але й робите істотний внесок у підтримку стабільної екологічної ситуації у світі.

 

Соціальна відповідальність

Для нас завжди були очевидною нормою поняття соціальної відповідальності:

  • ми регулярно віддаємо речі у дитячі будинки;
  • допомагаємо медикам під час пандемії;
  • безкоштовно надаємо медичні маски соціальним установам;
  • працюємо з локальними майстрами;
  • надаємо комфортні умови роботи та гідну оплату праці;

А також ми працюємо над створенням продуктивного партнерського середовища, в якому наші колеги поважають та поділяють нашу соціальну позицію.

Відповідальність RicaMare

 

"Стань тією зміною, яку ти хочеш бачити у світі"
Махатма Ганді

 

Відповідальність RicaMare

Sustainablе тканини

Наша компанія розділяє основні поняття напряму sustainable. Тому ми намагаємося максимально використовувати такі натуральні матеріали, як тенсел та ліоцел, виготовлені зі 100% деревини, а також тканини з переробленого пластику. Ми не зупиняємось досліджувати ринок виробників сировини з найбільш прийнятними для нас стандартами.

 

Екологічно чиста упаковка

Ми намагаємося враховувати всі можливі екологічні стандарти при виготовленні упаковки для нашої продукції, дотримуючись девізу "Стоп забрудненню планети!". Тому першим кроком була відмова від пластику та перехід на крафтову упаковку. А також пропонуємо нашим покупцям іншу форму упаковки у вигляді багаторазових сумок-шопперів.

Відповідальність RicaMare
Відповідальність RicaMare

 

Відповідальність RicaMare

Безвідходне виробництво

Основна ідея recycling полягає у повторному використанні матеріалів, їх переробці та досягненні нульового рівня відходів. Нам вдається мінімізувати рівень відходів, і одним із прикладів цього є виробництво резинок для волосся із тканини, що залишилася після основного виробничого циклу. Налагоджений нами грамотний підхід до первинної сировини дає можливість знову включити матеріали до життєвого циклу.

 

Активна участь у соціальному житті

Наша команда регулярно бере участь:

  • у соціальних ініціативах на підтримку здорового способу життя;

  • усвідомленої культурної діяльності;

  • розвитку культурних традицій нашого регіону.

Відповідальність RicaMare

Сукні, спідниці, брюки, блузки і сорочки в діловому стилі
Колекція шалей з репродукціями картин
Красиві сукні для повних жінок

Про нас

Співпраця
Умови для оптових кліентів RicaMare

Наше виробництво
Особливості виробництва ТМ RicaMare

Послуги
Послуги друку та вишивки

Статті
Поради стилістів, про моду і тенденції

Режим роботи консультантів
пн-пт 08-00 :: 16-00


Українська народна премія

Українська народна премія

RicaMare визнаний "Кращим магазином
жіночого ділового одягу 2019"