Програма лояльності

У торговельній мережі «RicaMare» для постійних клієнтів діє дисконтна програма:

- здійснюючи першу покупку в будь-якому магазині «RicaMare», Ви отримуєте накопичувальний дисконтний аккаунт та знижку 3% на наступну покупку;

- розмір знижки збільшується на 1% з кожними 1000 грн на рахунку аккаунта.
  Максимально доступна знижка -12%;

- Ваша знижка діє на весь асортимент товару крім акційного;

- Ви отримуєте знижку -25% на честь свого Дня народження. Пропозиція діятиме за 3 дні до та 30 днів після вашого свята на весь асортимент крім акційного.

Правила дисконтної програми «RicaMare»

  • При придбанні товарів в торговій мережі «RicaMare» на телефонний номер покупця створюється Дисконтний аккаунт з початковим фіксованим розміром знижки 3%. Аккаунт - це  електронний запис у внутрішній системі обліку торгової мережі «RicaMare».

  • Аккаунт дає право власникові в подальшому використати 3%-й або сумарно накопиченої знижки при придбанні товарів в торговій мережі «RicaMare».

  • Знижка є безстроковою. Обмежити термін її дії може виключно організатор даної дисконтної програми.

  • Починаючи з 01 березня 2008 р система накопичення діє по всіх регіонах України, таким чином відсоток знижки зростає при збільшенні сукупності покупок, здійснених в магазинах «RicaMare» по всій території України, без прив'язки до регіону отримання ДА.

  • Власник дисконтного аккаунту має право отримати знижку -25% на замовлення за 3 дня до і 30 днів після свого Дня народження за умови пред'явлення паспорту. Знижка не підсумовується з клієнтської знижкою і не поширюється на акційні товари.

  • Покупець під час першої покупки отримує дисконтну карту з початкової знижкою 3%. Сума першої покупки не зараховується на аккаунт. В подальшому кожна накопичена 1000,00 грн за покупки в магазинах «RicaMare» додає до розміру знижки по 1%, скористатися якою можна через добу після здійснення оплати. Максимально можливий накопичений розмір знижки становить 12% від вартості покупки.

  • Розмір знижки надається від роздрібної вартості Товарів, які реалізуються торговою мережєю «RicaMare».

  • Знижки по дисконту не поширюються на придбання Сертифікатів «RicaMare».

  • Знижки по дисконту і Сертифікати «RicaMare» можуть одночасно використовуватися при придбанні товарів в торговій мережі «RicaMare».

  • Знижкою можуть виристуватися пред'явникі дисконту з моменту його надання для проведення розрахунків за придбаний Товар.


Сукні, спідниці, брюки, блузки і сорочки в діловому стилі
Колекція шалей з репродукціями картин
Красиві сукні для повних жінок

Про нас

Співпраця
Умови для оптових кліентів RicaMare

Наше виробництво
Особливості виробництва ТМ RicaMare

Послуги
Послуги друку та вишивки

Статті
Поради стилістів, про моду і тенденції

Режим роботи консультантів
пн-пт 08-00 :: 16-00


Українська народна премія

Українська народна премія

RicaMare визнаний "Кращим магазином
жіночого ділового одягу 2019"